DSD de Luxe

DSD de Luxe

DSD de Luxe - іспанський трихологічний професійний бренд. Активно працює з випадінням волосся, прискорює ріст, корегує себорею та глибоко реконструює волосся.

Всі засоби для волосся лінії Divination Simone DeLuxe виготовлені з екологічно чистих, безпечних та натуральних компонентів відповідно до суворих стандартів якості Ecocert. Усі засоби відносяться до класу космецевтиків, т.я. поєднують у собі силу лікарських препаратів, але при цьому дарують почуття задоволення та комфорт, характерні для застосування високоякісних косметичних засобів.

Продукти мають виражені терапевтичні ефекти, інтенсивно впливають на ріст волосся, пригнічують ознаки запалення при себореї та лупі, чудово відновлюють структуру пошкодженого волосся. Безпека продукції підтверджена не лише клінічно, а й на підставі величезного досвіду лікарів та користувачів засобів цієї марки протягом десятиліть у багатьох країнах.

В основі засобів для стимуляції росту волосся лежать компоненти, ефективність яких підтверджена клінічно та має серйозну наукову базу. Так, широко відома стимулююча активність аденозину нуклеозиду, інозитолу, похідних пурину, зокрема, кофеїну, а також похідних піримідину (у складі гідролізатів нуклеїнових кислот) для зростання волосся. Наявність у складі похідних пуринових та піримідинових основ дозволяє отримати стимулюючий ефект, схожий на міноксидил (міноксидил – похідне амінопіримідину, найбільш сильний з відомих стимуляторів росту волосся). На відміну від препаратів на основі міноксидилу, всі стимулятори росту волосся лінії Simone не мають ефекту відміни та можуть застосовуватися курсами.

Компоненти, що виявляють протигрибкові, протизапальні, антибактеріальні та відлущувальні властивості, необхідні для лікування себорейного дерматиту, лупи, включені добре відомі дерматологам клімбазол, піроктону оламін, саліцилова кислота, комплекс фруктових кислот, резорцин. Поєднаний вплив цих інгредієнтів у складі шампунів, пілінгів, лосьйонів та спреїв дозволяє швидко та надійно усунути симптоми дерматозів, такі як лупа, свербіж, запалення та нормалізувати ліпідний баланс.  Після усунення симптомів засоби можуть застосовуватися з профілактичною метою, в підтримуючому режимі протягом тривалої години.

БрендDSD de Luxe Об'єм200 мл
8437011863065
0.0
Немає у наявності
1 750 грн
БрендDSD de Luxe Об'єм100 мл
Ціна

грн  –  грн

  • 1200грн
  • 2850грн
Об'єм
Призначення
    Показати все (11)
Тип волосся
    Показати все (13)
Тип шкіри
Особливості
Кількість в упаковці
Вид
Формат
Стать
Клас косметики
Країна виробництва